wejście do budynku D Domu POmocy Społecznej w Białymstoku

Jesteś tutaj: Bip > Zasady załatwiania spraw > Zasady korzystania z Pływalni

Zasady korzystania z Pływalni

Pływalnia przy Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku została oddana do użytku w 2000 roku. W skład kompleksu wchodzą: basen sportowy o długości 25 m i szerokości 12,5 m, podzielony na 6 torów, o głębokości od 1,25 m do 1,85 m. Basen rekreacyjny o długości 8,5 m i szerokości 4 m, o głębokości od 0,75 m do 0,85 m. Obiekt został wybudowany na potrzeby rehabilitacyjne.

Z pływalni korzystają obecnie zarówno podopieczni Domu, jak i mieszkańcy Białegostoku oraz okolic. Prowadzone są grupowe i indywidualne zajęcia z nauki pływania dla dzieci i dorosłych, zajęcia doskonalące technikę pływania, zajęcia aqua aerobiku oraz rehabilitacja. Obiekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, nie posiada barier architektonicznych. Osoby niepełnosprawne mają do dyspozycji windę oraz oddzielne szatnie.

Pływalnia przy Domu Pomocy Społecznej jest czynna codziennie w godzinach:

  • poniedziałki, środy i piątki od 7.00 do 21.45,
  • pozostałe dni tygodnia od 6.15 do 21.45.

Mieszkańcy Domu korzystają z pływalni bezpłatnie (zajęcia rehabilitacyjne). Natomiast mieszkańcy Białegostoku i okolic – odpłatnie zgodnie z cennikiem. Klienci indywidualni mogą korzystać z pływania rekreacyjnego na podstawie biletów jednorazowych, wejściówek, karnetów miesięcznych, kwartalnych, półrocznych lub rocznych. Szkoły, stowarzyszenia, uczniowskie kluby sportowe oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą mogą korzystać z pływania na podstawie umów na korzystanie w określonym w nich zakresie, zawieranych z zainteresowanymi jednostkami organizacyjnymi.

Opublikował w BIP: Tomasz Jarmocik

Data publikacji: 20 kwietnia, 2018

Data ostatniej aktualizacji: 20 kwietnia, 2018